top

La Sportiva

Blagovna znamka La Sportiva je dobro poznana med plezalci in alpinisti. V ponudbi lahko najdete plezalne in gorske čevlje, pa tudi tehnična oblačila za številne aktivnosti. Najnovejše modele La Sportiva najdete v trgovini 8a.si!
Filter (2)
Filtri
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Moški
  2. Velikost čevljev
    44
View as Grid List

55 Izdelki

  1. image_340570.jpg
    Treking čevlji La Sportiva Aequilibrium LT GTX - yellow/black
    vključno z DDV 349,99 €
    314,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 349,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  2. -3%
    LaSportivaTXCanyon_blackyellow_8020647039845a.webp
    Moški čevlji La Sportiva TX Canyon - black/yellow
    vključno z DDV 172,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 179,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-3%)
  3. LaSportivaJackalIIBoa_yellowblack8058428225408a.webp
    Trail tekaški čevlji La Sportiva Jackal II Boa - yellow/black
    vključno z DDV 204,99 €
    194,74 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 204,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  4. LaSportivaCyklon_blackyellow8058428251391a.webp
    Trail tekaški čevlji La Sportiva Cyklon - black/yellow
    vključno z DDV 189,99 €
    180,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 189,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  5. LaSportivaAequilibriumSTGTX_yellowblac8058428189946a.webp
    GORE TEX čevlji La Sportiva Aequilibrium ST GTX - yellow/black
    vključno z DDV 329,99 €
    296,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 329,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  6. -5%
    LaSportivaAequilibriumTopGTX_blkyellow_8058428188956_005.webp
    Planinski čevlji La Sportiva Aequilibrium Top GTX - blk/yellow
    vključno z DDV 443,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 443,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 469,99 € (-5%)
  7. -10%
    LaSportivaMutant_limepunch_stormblue_381.jpg
    Trail tekaški čevlji La Sportiva Mutant - lime punch/storm blue
    Od vključno z DDV 152,99 €
    Od 145,34 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 169,99 € (-14%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 169,99 € (-10%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  8. LaSportivaBoulderXMidGTXcarbonflame8058428215355a.webp
    Čevlji za ferate La Sportiva Boulder X Mid GTX - carbon/flame
    vključno z DDV 219,99 €
    208,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 219,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  9. -5%
    LaSportivaAequilibriumTrekGTXsavanacarbon8058428229772a.webp
    Treking čevlji La Sportiva Aequilibrium Trek GTX - savana/carbon
    Od vključno z DDV 253,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 241,29 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 269,99 € (-5%)
  10. -9%
    LaSportivaTX4EvoGTX_savana_jungle805842821365820260224_2194.webp
    Pristopni čevlji La Sportiva TX4 Evo GTX - savana/jungle
    vključno z DDV 189,99 €
    170,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 188,99 € (-9%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 209,99 € (-9%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  11. -10%
    LaSportivaLycanII_blackyellow8020647845965a.webp
    Moški tekaški čevlji La Sportiva Lycan II - black/yellow
    Od vključno z DDV 134,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 133,99 € (+1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 149,99 € (-10%)
  12. -5%
    LaSportivaMutantblackyellow8020647237999a.webp
    Trail tekaški čevlji La Sportiva Mutant - black/yellow
    vključno z DDV 159,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 169,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 169,99 € (-5%)
  13. LaSportivaAequilibriumHikeGTXcarbonyellow8058428227259a.webp
    GORE TEX čevlji La Sportiva Aequilibrium Hike GTX - carbon/yellow
    vključno z DDV 239,99 €
    215,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 215,99 €
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  14. -7%
    image_414237.jpg
    Moški čevlji La Sportiva Karakorum Evo GTX - anthracite/red
    Od vključno z DDV 341,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 332,99 € (+3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 369,99 € (-7%)
  15. -3%
    LaSportivaUltraRaptorIIMidGTX_blackyellow8058428238279a.webp
    Visoki pohodniški čevlji La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - black/yellow
    vključno z DDV 192,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 199,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 199,99 € (-3%)
  16. -8%
    LaSportivaHeliosIII_black_hawaiiansun_813.jpg
    Moški tekaški čevlji La Sportiva Helios III - black/hawaiian sun
    vključno z DDV 137,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 139,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 149,99 € (-8%)
  17. LaSportivaAequilibriumHikeGTX_carbontropicblue8058428227693a.webp
    GORE TEX čevlji La Sportiva Aequilibrium Hike GTX - carbon/tropic blue
    vključno z DDV 239,99 €
    215,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 239,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  18. -4%
    Trail tekaški čevlji La Sportiva Bushido III GTX - black/yellow
    Trail tekaški čevlji La Sportiva Bushido III GTX - black/yellow
    vključno z DDV 181,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 183,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 189,99 € (-4%)
  19. -5%
    LaSportivaG2Evo_blackye8020647887156a.webp
    Čevlji za avtomatske dereze La Sportiva G2 Evo - black/yellow
    vključno z DDV 789,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 839,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 839,99 € (-5%)
  20. -5%
    LaSportivaNepalExtreme_yellow_37.jpg
    Moški čevlji La Sportiva Nepal Extreme - yellow
    vključno z DDV 395,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 419,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 419,99 € (-5%)
  21. -5%
    LaSportivaTX5EvoGTXcarbonyellow8058428250172a.webp
    Pohodniški čevlji La Sportiva TX5 Evo GTX - carbon/yellow
    vključno z DDV 207,99 €
    187,19 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 197,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 219,99 € (-5%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  22. -10%
    LaSportivaTX2Evo_black_yellow_4.jpg
    Pristopni čevlji La Sportiva TX2 Evo - black/yellow
    Od vključno z DDV 152,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 140,59 € (+9%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 169,99 € (-10%)
  23. -8%
    LaSportivaTX4EvoSTcarbonmountainred8058428147540a.webp
    Pristopni čevlji La Sportiva TX4 Evo ST - carbon/mountain red
    vključno z DDV 154,99 €
    139,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 145,79 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 169,99 € (-8%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  24. -4%
    LaSportivaCyklonCrossGtx_blackyellow8058428245024a.webp
    Tekaški čevlji La Sportiva Cyklon Cross Gtx - black/yellow
    vključno z DDV 237,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 249,99 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 249,99 € (-4%)
  25. -9%
    LaSportivaProdigioMax_black_yellow805842820559220250730_1445.webp
    Trail tekaški čevlji La Sportiva Prodigio Max - black/yellow
    vključno z DDV 162,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 172,49 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-9%)
  26. -4%
    image_416235.jpg
    Moški planinski čevlji La Sportiva Nepal Cube GTX - yellow
    vključno z DDV 521,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 544,99 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 544,99 € (-4%)
  27. -11%
    image_390114.jpg
    Pristopni čevlji La Sportiva Tx Guide Leather - carbon/yellow
    Od vključno z DDV 168,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 169,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 189,99 € (-11%)
  28. -5%
    LaSportivaTX4Evo_hawaiiansunmocha8058428145300a.webp
    Pristopni čevlji La Sportiva TX4 Evo - hawaiian sun/mocha
    vključno z DDV 183,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 174,79 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 194,99 € (-5%)
  29. -4%
    LaSportivaUltraRaptor3blackyellow8058428206049a.webp
    Pohodniški čevlji La Sportiva Ultra Raptor 3 - black/yellow
    vključno z DDV 156,99 €
    141,29 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 148,49 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 164,99 € (-4%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
Page
na stran
View as Grid List

55 Izdelki

Počisti

Kompletna ponudba gorske obutve

Izjemno obsežna ponudba blagovne znamke La Sortiva vključuje ženske, moške in otroške čevlje, namenjene različnim uporabam. Ne glede na namen uporabe je obutev vedno najvišjega svetovnega razreda. Visokogorski čevlji zveze La Sportiva vam omogočajo osvajanje najvišjih vrhov sveta. Obsežne izkušnje pri njihovi izdelavi jim omogočajo, da uporabnikom ponudijo tako klasične modele iz naravnega usnja kot tudi sodobne, ultralahke modele, namenjene hitremu gibanju na visokogorskem terenu. Na lažjih terenih in daljših poteh so odlični pohodniški čevlji. V ponudbi La Sportiva tekaški copati za tek na prostem jih uporabljajo tako profesionalci, ki tekmujejo na najtežjih tekmah na svetu, kot amaterji, ki trenirajo na primestnih poteh. V povsem drugi kategoriji so plezalni čevlji La Sportiva Med njimi so modeli za profesionalne plezalce in plezalce začetnike ter plezalni čevlji za otroke.

Ne samo obutev

Proizvajalec že več sezon ponuja tudi visokokakovostna plezalna in gorska oblačila. Tako se je razvila v blagovno znamko, ki ponuja celovito gorsko opremo. Zaradi uporabljenega naravnega bombaža in sproščenih krojev je logotip tega proizvajalca pogosto mogoče najti na balvanih in skalah. Izdelke odlikujejo inovativne rešitve ter visoka vzdržljivost in zanesljivost, zato so pozorni na najvišjo kakovost. Obsežna ponudba La Sportiva na 8a.si pomeni veliko izbiro in čim bolj enostavno nakupovanje.

Zgodovina blagovne znamke La Sportiva

Poslanstvo blagovne znamke je zagotavljati tehnične izdelke vrhunske kakovosti za raziskovanje gora in preživljanje prostega časa v naravi. Že skoraj stoletje vsem navdušencem na prostem ponuja inovativno obutev in oblačila, s katerimi lahko dosežejo še višje in dlje. Blagovna znamka La Sportiva prihaja iz majhnega gorskega mesta in temelji na ljudeh, ki že več generacij izpopolnjujejo vsako podrobnost zaporednih generacij gorskih čevljev, bodisi za pohodnike, profesionalne plezalce ali himalajske alpiniste. Kljub mednarodnemu obsegu ima podjetje še vedno majhno tovarno z 250 zaposlenimi v Italiji, v kraju Ziano di Fiemme v osrčju Dolomitov. To je resničen pojav med najbolj znanimi blagovnimi znamkami na svetu. La Sportiva ima podružnico tudi v Ameriki, v ZDA. Kljub tako širokemu dosegu blagovna znamka ni izgubila svoje pristnosti in izvirnih konceptov. Nenehno išče nove rešitve, ne le pri opremi za plezanje in pohodništvo, temveč tudi pri opremi za tek na smučeh in alpinizem. Iz proizvajalca, znanega predvsem po gorski obutvi, je postala blagovna znamka, ki ponuja celovito paleto izdelkov za vse ljubitelje gora, ki se ukvarjajo z različnimi dejavnostmi tako poleti kot pozimi.