top

La Sportiva

Blagovna znamka La Sportiva je dobro poznana med plezalci in alpinisti. V ponudbi lahko najdete plezalne in gorske čevlje, pa tudi tehnična oblačila za številne aktivnosti. Najnovejše modele La Sportiva najdete v trgovini 8a.si!
Filter (1)
Filtri
Now Shopping by
  1. Outlet
    Da
View as Grid List

308 Izdelki

  1. -4%
    Čevlji za turno smučanje La Sportiva Solar II - carbon/yellow
    Čevlji za turno smučanje La Sportiva Solar II - carbon/yellow
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 527,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 527,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 549,99 € (-4%)
  2. -4%
    Čevlji za turno smučanje La Sportiva Stellar II - ice/hibiscus
    Čevlji za turno smučanje La Sportiva Stellar II - ice/hibiscus
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 527,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 527,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 549,99 € (-4%)
  3. -4%
    Ženski čevlji za turno smučanje La Sportiva Vega - ice
    Ženski čevlji za turno smučanje La Sportiva Vega - ice
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 527,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 527,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 549,99 € (-4%)
  4. -4%
    Čevlji za turno smučanje La Sportiva Vega - black
    Čevlji za turno smučanje La Sportiva Vega - black
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 527,50 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 517,99 € (+2%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 549,99 € (-4%)
  5. -4%
    qwe_LaSportivaSenderyellowblack_a.webp
    Čevlji za turno smučanje La Sportiva Sender - yellow/black
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 719,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 749,99 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 749,99 € (-4%)
  6. -11%
    LaSportivaOrbitBeanie_redwoodrosebay_8058428186969_a.webp
    Zimska kapa La Sportiva Orbit Beanie - redwood/rosebay
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 30,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 32,49 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 34,99 € (-11%)
  7. -14%
    LaSportivaDoradoBeanie_savanajungle_8058428187003_Y86_a.webp
    Zimska kapa La Sportiva Dorado Beanie - savana/jungle
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 29,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 30,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 34,99 € (-14%)
  8. -14%
    LaSportivaDoradoBeanie_onyxaspengreen_8058428187065_a.webp
    Zimska kapa La Sportiva Dorado Beanie - onyx/aspen green
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 29,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 30,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 34,99 € (-14%)
  9. -14%
    LaSportivaTerryBeanie_nightskysavana_8058428187126_a.webp
    Zimska kapa La Sportiva Terry Beanie - night sky/savana
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 29,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 30,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 34,99 € (-14%)
  10. -20%
    LaSportivaTerryBeanie_onyxsavana_8058428187140__a.webp
    Zimska kapa La Sportiva Terry Beanie - onyx/savana
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 27,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 28,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 34,99 € (-20%)
  11. -10%
    LaSportivaZephirBeanie_rosebaynightsky_8058428187201_a.webp
    Zimska kapa La Sportiva Zephir Beanie - rosebay/night sky
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 26,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 27,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 29,99 € (-10%)
  12. -7%
    Pohodniški čevlji La Sportiva Ultra Raptor II Gtx - storm blue/lime punch
    Pohodniški čevlji La Sportiva Ultra Raptor II Gtx - storm blue/lime punch
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 171,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 175,99 € (-2%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 184,99 € (-7%)
  13. -5%
    LaSportivaClimbingontheMoonaT_Shirt_carbon_giallo_1898.jpg
    Ženska majica La Sportiva Climbing on the Moon T-Shirt - carbon/giallo
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 37,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 36,09 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 39,99 € (-5%)
  14. -20%
    Ženska bombažna majica La Sportiva Mantra T-Shirt - moonlight
    Ženska bombažna majica La Sportiva Mantra T-Shirt - moonlight
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 35,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 36,49 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 44,99 € (-20%)
  15. -22%
    Ženska športna majica La Sportiva Compass T-Shirt - cherry tomato
    Ženska športna majica La Sportiva Compass T-Shirt - cherry tomato
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 46,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 46,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 59,99 € (-22%)
  16. -7%
    zxc_LaSportivaRamblerFlannelShirtjungle_a.webp
    Pohodniška srajca La Sportiva Rambler Flannel Shirt - jungle
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 110,99 €
    99,89 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 99,89 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 119,99 € (-7%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  17. -12%
    Majica s potiskom La Sportiva Climbing on the Moon T-Shirt - carbon/giallo
    Majica s potiskom La Sportiva Climbing on the Moon T-Shirt - carbon/giallo
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 34,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 36,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 39,99 € (-12%)
  18. -7%
    Nepremočljive hlače La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - sangria
    Nepremočljive hlače La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - sangria
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 453,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 453,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 489,99 € (-7%)
  19. -17%
    Ženska softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jacket - moonlight
    Ženska softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jacket - moonlight
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 148,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 149,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-17%)
  20. -7%
    LaSportivaSupercouloirPrimaloftJacket_aspengreen8058428177837a.webp
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Supercouloir Primaloft Jacket - aspen gree...
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 341,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 341,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 369,99 € (-7%)
  21. -15%
    Ženski flis La Sportiva Bristen Thermal Hoody - zest/cherry tomato
    Ženski flis La Sportiva Bristen Thermal Hoody - zest/cherry tomato
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 176,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 181,49 € (-2%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 209,99 € (-15%)
  22. -10%
    LaSportivaAcrossLiteJacket_rosebaynightsk8058428125364a.webp
    Ženska jakna La Sportiva Across Lite Jacket - rosebay/night sky
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 196,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 196,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 219,99 € (-10%)
  23. -12%
    Jakna La Sportiva Across Lite Jacket - deep sea/tropic blue
    Jakna La Sportiva Across Lite Jacket - deep sea/tropic blue
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 192,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 193,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 219,99 € (-12%)
  24. -10%
    LaSportivaLumina100DownJacket_rosebay8058428178803a.webp
    Ženska puhovka La Sportiva Lumina 100 Down Jacket - rosebay
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 223,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 237,49 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 249,99 € (-10%)
  25. -3%
    LaSportivaLumina200DownJacket_nightskyrosebay8058428178902a.webp
    Ženska puhovka La Sportiva Lumina 200 Down Jacket - night sky/rosebay
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 337,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 327,99 € (+3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 349,99 € (-3%)
  26. -3%
    qwe_LaSportivaAlpineGuideGTXPerfomanceJacketredwoodsavana_a.webp
    Ženska hardshell jakna La Sportiva Alpine Guide GTX Perfomance Jacket - redwood...
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 473,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 489,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 489,99 € (-3%)
  27. -4%
    LaSportivaLumina300DownJacket_savananightsk8058428179107a.webp
    Ženska puhovka La Sportiva Lumina 300 Down Jacket - savana/night sky
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 399,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 419,99 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 419,99 € (-4%)
  28. -13%
    LaSportivaLucendroThermalHoody_savanaredwood8058428176649a.webp
    Ženski flis La Sportiva Lucendro Thermal Hoody - savana/redwood
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 159,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 161,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 184,99 € (-13%)
  29. -22%
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - velvet/flamingo
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - velvet/flamingo
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 213,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 213,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 274,99 € (-22%)
  30. -24%
    Ženska softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jkt - iceberg/storm blue
    Ženska softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jkt - iceberg/storm blue
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 135,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 135,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-24%)
  31. -17%
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - zest/moonlight
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - zest/moonlight
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 227,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 237,99 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 274,99 € (-17%)
  32. -12%
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - rose/springtime
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - rose/springtime
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 239,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 257,99 € (-6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 274,99 € (-12%)
  33. -10%
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - stone blue/moonlight
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - stone blue/moonligh...
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 247,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 247,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 274,99 € (-10%)
  34. -10%
    LaSportivaMythicPrimaloftJacket_aspengreennightsky8058428185153a.webp
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jacket - aspen green/nigh...
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 241,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 251,49 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 269,99 € (-10%)
  35. -18%
    Ženska softshell jakna La Sportiva Alpine Guide Softshell Jacket - iceberg/storm blue
    Ženska softshell jakna La Sportiva Alpine Guide Softshell Jacket - iceberg/stor...
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 243,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 243,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 299,99 € (-18%)
  36. -5%
    LaSportivaMythicPrimaloftJacket_rosebayredwoo8058428185207a.webp
    Ženska sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jacket - rosebay/redwood
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 255,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 255,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 269,99 € (-5%)
  37. -18%
    Ženska softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jkt - flamingo/velvet
    Ženska softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jkt - flamingo/velvet
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 147,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 147,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-18%)
  38. -14%
    Softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jkt - deep sea/tropic blue
    Softshell jakna La Sportiva Descender Storm Jkt - deep sea/tropic blue
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 154,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 154,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-14%)
  39. -22%
    Ženska jakna La Sportiva Koro Jacket - cherry tomato/zest
    Ženska jakna La Sportiva Koro Jacket - cherry tomato/zest
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 130,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 131,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 169,99 € (-22%)
  40. -3%
    Sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - black
    Sintetična jakna La Sportiva Mythic Primaloft Jkt - black
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 259,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 259,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 269,99 € (-3%)
  41. -8%
    LaSportivaZephirHeadband_nightskyaspengreen8058428187225aa.webp
    Naglavni trak La Sportiva Zephir Headband - night sky/aspen green
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 22,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 23,49 € (-2%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 24,99 € (-8%)
  42. -8%
    LaSportivaZephirHeadband_redwoodrosebay8058428187263a.webp
    Naglavni trak La Sportiva Zephir Headband - redwood/rosebay
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 22,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 23,99 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 24,99 € (-8%)
  43. -8%
    LaSportivaSkiTouringGloves_stormblue_red__8058428002405a.jpg
    Smučarske rokavice La Sportiva Ski Touring Gloves - storm blue/red
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 109,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 111,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 119,99 € (-8%)
  44. -15%
    Ženske treking hlače La Sportiva Camino Tight Pant - springtime
    Ženske treking hlače La Sportiva Camino Tight Pant - springtime
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 92,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 92,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 109,99 € (-15%)
  45. -10%
    LaSportivaKyrilPant_blackcherrytomat_8020647228058a.webp
    Ženske pohodniške hlače La Sportiva Kyril Pant - black/cherry tomato
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 161,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 172,99 € (-6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-10%)
  46. -15%
    LaSportivaOrizonPant_deepseastonebl8058428076154a.webp
    Ženske softshell hlače La Sportiva Orizon Pant - deep sea/stone blue
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 143,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 151,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 169,99 € (-15%)
  47. -6%
    Pohodniške hlače La Sportiva Kyril Pant - deep sea/tropic blue
    Pohodniške hlače La Sportiva Kyril Pant - deep sea/tropic blue
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 167,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 167,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-6%)
  48. -13%
    Ženske softshell hlače La Sportiva Excelsior Pant - juniper/zest
    Ženske softshell hlače La Sportiva Excelsior Pant - juniper/zest
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 207,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 207,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 239,99 € (-13%)
  49. -14%
    LaSportivaKyrilPant_blackcherrytomat_8020647228058e.webp
    Ženske pohodniške hlače La Sportiva Kyril Pant Long - black/cherry tomato
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 153,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 153,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 179,99 € (-14%)
  50. -10%
    LaSportivaExcelsiorPant_nightsky8058428185856a.webp
    Pohodniške hlače La Sportiva Excelsior Pant - night sky
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 213,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 229,99 € (-6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 239,99 € (-10%)
  51. -5%
    Ženski treking čevlji La Sportiva TX5 Gtx - carbon/paprika
    Ženski treking čevlji La Sportiva TX5 Gtx - carbon/paprika
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 221,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 225,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 234,99 € (-5%)
  52. -4%
    LaSportivaAkyraII_moonlightze_8058428085439a.webp
    Ženski pohodniški čevlji La Sportiva Akyra II - moonlight/zest
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 153,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 145,82 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 159,99 € (-4%)
  53. -3%
    LaSportivaMachinaTechPants_nightskychal8058428135288c.webp
    Ženske hlače La Sportiva Machina Tech Pants Short - night/chalk
    Ocena:
    0%
    vključno z DDV 163,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 155,79 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 169,99 € (-3%)
na stran
View as Grid List

308 Izdelki

Počisti

Kompletna ponudba gorske obutve

Izjemno obsežna ponudba blagovne znamke La Sortiva vključuje ženske, moške in otroške čevlje, namenjene različnim uporabam. Ne glede na namen uporabe je obutev vedno najvišjega svetovnega razreda. Visokogorski čevlji zveze La Sportiva vam omogočajo osvajanje najvišjih vrhov sveta. Obsežne izkušnje pri njihovi izdelavi jim omogočajo, da uporabnikom ponudijo tako klasične modele iz naravnega usnja kot tudi sodobne, ultralahke modele, namenjene hitremu gibanju na visokogorskem terenu. Na lažjih terenih in daljših poteh so odlični pohodniški čevlji. V ponudbi La Sportiva tekaški copati za tek na prostem jih uporabljajo tako profesionalci, ki tekmujejo na najtežjih tekmah na svetu, kot amaterji, ki trenirajo na primestnih poteh. V povsem drugi kategoriji so plezalni čevlji La Sportiva Med njimi so modeli za profesionalne plezalce in plezalce začetnike ter plezalni čevlji za otroke.

Ne samo obutev

Proizvajalec že več sezon ponuja tudi visokokakovostna plezalna in gorska oblačila. Tako se je razvila v blagovno znamko, ki ponuja celovito gorsko opremo. Zaradi uporabljenega naravnega bombaža in sproščenih krojev je logotip tega proizvajalca pogosto mogoče najti na balvanih in skalah. Izdelke odlikujejo inovativne rešitve ter visoka vzdržljivost in zanesljivost, zato so pozorni na najvišjo kakovost. Obsežna ponudba La Sportiva na 8a.si pomeni veliko izbiro in čim bolj enostavno nakupovanje.

Zgodovina blagovne znamke La Sportiva

Poslanstvo blagovne znamke je zagotavljati tehnične izdelke vrhunske kakovosti za raziskovanje gora in preživljanje prostega časa v naravi. Že skoraj stoletje vsem navdušencem na prostem ponuja inovativno obutev in oblačila, s katerimi lahko dosežejo še višje in dlje. Blagovna znamka La Sportiva prihaja iz majhnega gorskega mesta in temelji na ljudeh, ki že več generacij izpopolnjujejo vsako podrobnost zaporednih generacij gorskih čevljev, bodisi za pohodnike, profesionalne plezalce ali himalajske alpiniste. Kljub mednarodnemu obsegu ima podjetje še vedno majhno tovarno z 250 zaposlenimi v Italiji, v kraju Ziano di Fiemme v osrčju Dolomitov. To je resničen pojav med najbolj znanimi blagovnimi znamkami na svetu. La Sportiva ima podružnico tudi v Ameriki, v ZDA. Kljub tako širokemu dosegu blagovna znamka ni izgubila svoje pristnosti in izvirnih konceptov. Nenehno išče nove rešitve, ne le pri opremi za plezanje in pohodništvo, temveč tudi pri opremi za tek na smučeh in alpinizem. Iz proizvajalca, znanega predvsem po gorski obutvi, je postala blagovna znamka, ki ponuja celovito paleto izdelkov za vse ljubitelje gora, ki se ukvarjajo z različnimi dejavnostmi tako poleti kot pozimi.