top

La Sportiva

Blagovna znamka La Sportiva je dobro poznana med plezalci in alpinisti. V ponudbi lahko najdete plezalne in gorske čevlje, pa tudi tehnična oblačila za številne aktivnosti. Najnovejše modele La Sportiva najdete v trgovini 8a.si!
Filter (2)
Filtri
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Moški
  2. Velikost oblačila
    M
View as Grid List

94 Izdelki

  1. -11%
    LaSportivaDiagonalHeadbandlagoon_iceberg_4196.jpg
    Športni naglavni trak La Sportiva Diagonal Headband - lagoon/iceberg
    vključno z DDV 26,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 26,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 29,99 € (-11%)
  2. -11%
    LaSportivaDiagonalHeadband_flamingo_cherrytomato_4532.jpg
    Športni naglavni trak La Sportiva Diagonal Headband - flamingo/cherry tomato
    vključno z DDV 26,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 26,99 € (-1%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 29,99 € (-11%)
  3. -5%
    Puhasti brezrokavnik La Sportiva Aiguille Down Vest - electric blue/lime punch
    Puhasti brezrokavnik La Sportiva Aiguille Down Vest - electric blue/lime punch
    vključno z DDV 189,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 189,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 199,99 € (-5%)
  4. -17%
    Nepremočljiva jakna La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - everglade/savana
    Nepremočljiva jakna La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - everglade/savana
    vključno z DDV 273,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 273,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 329,99 € (-17%)
  5. -3%
    Palčniki La Sportiva Free Touring Mittens - black/yellow
    Palčniki La Sportiva Free Touring Mittens - black/yellow
    vključno z DDV 124,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 129,99 € (-3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 129,99 € (-3%)
  6. -10%
    qwe_LaSportivaSenderGTXPerformanceJacketredwoodsavana_a.webp
    Jakna La Sportiva Sender GTX Performance Jacket - redwood/savana
    vključno z DDV 491,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 525,99 € (-6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 549,99 € (-10%)
  7. -5%
    Termo pajkice La Sportiva Synth Light Pants - storm blue/electric blue
    Termo pajkice La Sportiva Synth Light Pants - storm blue/electric blue
    vključno z DDV 42,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 40,37 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 44,99 € (-5%)
  8. -5%
    LaSportivaWool70TechPantscarboncloud8020647267798a.webp
    Termo pajkice La Sportiva Wool70 Tech Pants - carbon/cloud
    vključno z DDV 75,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 71,72 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 79,99 € (-5%)
  9. -5%
    Jakna za tek La Sportiva Blizzard Windbreaker Jkt - carbon/black
    Jakna za tek La Sportiva Blizzard Windbreaker Jkt - carbon/black
    vključno z DDV 123,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 123,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 129,99 € (-5%)
  10. -8%
    LaSportivaHelixirShellJacket_nightskychal8058428130474a.webp
    Nepremočljiva jakna La Sportiva Helixir Shell Jacket - night sky/chalk
    vključno z DDV 321,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 313,99 € (+3%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 349,99 € (-8%)
  11. -10%
    LaSportivaAequilibriumSpeedJacket_onyxchal8058428130528a.webp
    Softshell jakna La Sportiva Aequilibrium Speed Jacket - onyx/chalk
    vključno z DDV 169,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 189,99 € (-10%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 189,99 € (-10%)
  12. LaSportivaPocketshellJacketlakenightsky8058428302642a.webp
    Jakna za tek La Sportiva Pocketshell Jacket - lake/night sky
    vključno z DDV 184,99 €
    157,24 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 157,24 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  13. -5%
    LaSportivaHelixirPants_nightsky_chalk_8058428132058_d.webp
    Plezalne hlače La Sportiva Helixir Pants - night sky/chalk
    vključno z DDV 141,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 142,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 149,99 € (-5%)
  14. LaSportivaPure3inShortlakenightsky8058428255375a.webp
    Tekaške kratke hlače La Sportiva Pure 3in Short - lake/night sky
    vključno z DDV 54,99 €
    49,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 54,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  15. LaSportivaBoltShortcypressnightsky8058428261178a.webp
    Plezalne kratke hlače La Sportiva Bolt Short - cypress/night sky
    vključno z DDV 74,99 €
    67,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 74,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  16. LaSportivaDudeTanklakenightsky8058428289820a.webp
    Moški top La Sportiva Dude Tank - lake/night sky
    vključno z DDV 44,99 €
    40,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 44,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  17. LaSportivaTriumphTightShortblackyellow8058428266579A.webp
    Tekaške kratke hlače La Sportiva Triumph Tight Short - black/yellow
    vključno z DDV 64,99 €
    58,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 64,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  18. LaSportivaCompShortlakenightsky8058428289288a.webp
    Plezalne kratke hlače La Sportiva Comp Short - lake/night sky
    vključno z DDV 74,99 €
    67,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 67,49 €
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  19. -8%
    Softshell hlače La Sportiva Ikarus Pant - tropic blue/cherry tomato
    Softshell hlače La Sportiva Ikarus Pant - tropic blue/cherry tomato
    vključno z DDV 200,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 201,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 219,99 € (-8%)
  20. LaSportivaHelixirPantscypressnightsky8058428298747a.webp
    Plezalne hlače La Sportiva Helixir Pants - cypress/night sky
    vključno z DDV 149,99 €
    134,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 149,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  21. qweLaSportivaKoroJacketnightskylake8058428300303a.webp
    Jakna za tek La Sportiva Koro Jacket - night sky/lake
    vključno z DDV 159,99 €
    143,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 159,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  22. -16%
    Puhovka La Sportiva Aiguille Down Jacket - everglade
    Puhovka La Sportiva Aiguille Down Jacket - everglade
    vključno z DDV 291,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 291,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 349,99 € (-16%)
  23. LaSportivaAlyaVest_nightskychalk8058428120215a.webp
    Brezrokavnik La Sportiva Alya Vest - night sky/chalk
    vključno z DDV 129,99 €
    116,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 129,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  24. -3%
    Termo flis jopa La Sportiva Wool70 Tech Longsleeve - carbon/cloud
    Termo flis jopa La Sportiva Wool70 Tech Longsleeve - carbon/cloud
    vključno z DDV 96,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 92,14 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 99,99 € (-3%)
  25. LaSportivaRootsShortsonyxchalk8058428110407a.webp
    Plezalne kratke hlače La Sportiva Roots Shorts - onyx/chalk
    vključno z DDV 64,99 €
    58,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 64,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  26. -10%
    qwe_LaSportivaCrossridgeEvoShellPantnightskysavana_a.webp
    Pohodniške hlače La Sportiva Crossridge Evo Shell Pant - night sky/savana
    vključno z DDV 285,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 301,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 319,99 € (-10%)
  27. -4%
    zxc_LaSportivaIkarusPantblackonyx_a.webp
    Softshell hlače La Sportiva Ikarus Pant - black/onyx
    vključno z DDV 209,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 199,49 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 219,99 € (-4%)
  28. -3%
    LaSportivaCrossridgeSoftshellPant_black8058428069156a.webp
    Softshell hlače La Sportiva Crossridge Softshell Pant - black
    vključno z DDV 289,99 €
    246,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 246,49 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 299,99 € (-3%)
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  29. LaSportivaBoltPantcypressmountainred8058428261598a.webp
    Plezalne hlače La Sportiva Bolt Pant - cypress/mountain red
    vključno z DDV 99,99 €
    94,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 94,99 €
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  30. LaSportivaBeyondLongSleeve_cypressnightsky8058428294961a.webp
    Termo flis jopa La Sportiva Beyond Long Sleeve - cypress/night sky
    vključno z DDV 79,99 €
    67,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 67,99 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  31. -4%
    Termo flis jopa La Sportiva Synth Light Longsleeve - storm blue/electric blue
    Termo flis jopa La Sportiva Synth Light Longsleeve - storm blue/electric blue
    vključno z DDV 47,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 45,59 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 49,99 € (-4%)
  32. -3%
    LaSportivaChillThermalJacket_mountainred_829.webp
    Jopica na zadrgo La Sportiva Chill Thermal Jacket - mountain red
    vključno z DDV 96,99 €
    92,14 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 99,99 € (-7%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 99,99 € (-3%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  33. -5%
    LaSportivaTelendosHoodymountainred8058428105861a.webp
    Jopica La Sportiva Telendos Hoody - mountain red
    vključno z DDV 75,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 72,19 € (+6%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 79,99 € (-5%)
  34. LaSportivaCloudShadowSunHoodycypressnightsky8058428233786a.webp
    Jopica s kapuco La Sportiva Cloud Shadow Sun Hoody - cypress/night sky
    vključno z DDV 84,99 €
    76,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 84,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  35. LaSportivaTelendosHoodylakenightsky8058428293711a.webp
    Jopica s kapuco La Sportiva Telendos Hoody - lake/night sky
    vključno z DDV 79,99 €
    75,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 79,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  36. LaSportivaChillThermalJacketlakenightsky8058428247301a.webp
    Jopica na zadrgo La Sportiva Chill Thermal Jacket - lake/night sky
    vključno z DDV 99,99 €
    94,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 94,99 €
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  37. -6%
    Plezalna jopa La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - turchese/giallo
    Plezalna jopa La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - turchese/giallo
    vključno z DDV 65,49 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 65,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 69,99 € (-6%)
  38. -4%
    Puloverji brez kapuce La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - fucsia/giallo
    Puloverji brez kapuce La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - fucsia/giall...
    vključno z DDV 66,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 69,99 € (-4%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 69,99 € (-4%)
  39. -5%
    LaSportivaTufaSweateronyx8058428105656a.webp
    Majica z dolgimi rokavi La Sportiva Tufa Sweater - onyx
    vključno z DDV 65,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 69,99 € (-5%)
    Proizvajalčeva priporočena cena 69,99 € (-5%)
  40. LaSportivaChillThermalHoodycypressnightsky8058428295418a.webp
    Jopica s kapuco La Sportiva Chill Thermal Hoody - cypress/night sky
    vključno z DDV 119,99 €
    107,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 107,99 €
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  41. -6%
    zxc_LaSportivaRamblerFlannelShirtonyx_a.webp
    Pohodniška srajca La Sportiva Rambler Flannel Shirt - onyx
    vključno z DDV 111,99 €
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 112,99 €
    Proizvajalčeva priporočena cena 119,99 € (-6%)
  42. qweLaSportivaMoveTechShirtchalkcypress8058428261703a.webp
    Srajca La Sportiva Move Tech Shirt - chalk/cypress
    vključno z DDV 94,99 €
    85,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 94,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  43. LaSportivaMoonPatchT_Shirtonyx8058428192007a.webp
    Majica La Sportiva Moon Patch T-Shirt - onyx
    vključno z DDV 44,99 €
    38,24 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 38,24 €
    DODATNIH 15% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  44. LaSportivaJustRightT_Shirtlakenightsky8058428259151a.webp
    Športna majica La Sportiva Just Right T-Shirt - lake/night sky
    vključno z DDV 44,99 €
    40,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 44,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  45. LaSportivaTraverseT_Shirtlakenightsky8058428297566a.webp
    Športna majica La Sportiva Traverse T-Shirt - lake/night sky
    vključno z DDV 54,99 €
    49,49 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 54,99 € (-10%)
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  46. LaSportivaMantraT_Shirtnightskycypress8058428291090a.webp
    Majica La Sportiva Mantra T-Shirt - night sky/cypress
    vključno z DDV 44,99 €
    42,74 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 44,99 € (-5%)
    DODATNIH 5% POPUSTA S KODO HOLIDAY
  47. LaSportivaClimbingontheMoonT_Shirtblackyellow8058428306145a.webp
    Bombažna majica La Sportiva Climbing on the Moon T-Shirt - black/yellow
    vključno z DDV 39,99 €
    35,99 € cena s kodo
    Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem cene 35,99 €
    DODATNIH 10% POPUSTA S KODO HOLIDAY
Page
na stran
View as Grid List

94 Izdelki

Počisti

Kompletna ponudba gorske obutve

Izjemno obsežna ponudba blagovne znamke La Sortiva vključuje ženske, moške in otroške čevlje, namenjene različnim uporabam. Ne glede na namen uporabe je obutev vedno najvišjega svetovnega razreda. Visokogorski čevlji zveze La Sportiva vam omogočajo osvajanje najvišjih vrhov sveta. Obsežne izkušnje pri njihovi izdelavi jim omogočajo, da uporabnikom ponudijo tako klasične modele iz naravnega usnja kot tudi sodobne, ultralahke modele, namenjene hitremu gibanju na visokogorskem terenu. Na lažjih terenih in daljših poteh so odlični pohodniški čevlji. V ponudbi La Sportiva tekaški copati za tek na prostem jih uporabljajo tako profesionalci, ki tekmujejo na najtežjih tekmah na svetu, kot amaterji, ki trenirajo na primestnih poteh. V povsem drugi kategoriji so plezalni čevlji La Sportiva Med njimi so modeli za profesionalne plezalce in plezalce začetnike ter plezalni čevlji za otroke.

Ne samo obutev

Proizvajalec že več sezon ponuja tudi visokokakovostna plezalna in gorska oblačila. Tako se je razvila v blagovno znamko, ki ponuja celovito gorsko opremo. Zaradi uporabljenega naravnega bombaža in sproščenih krojev je logotip tega proizvajalca pogosto mogoče najti na balvanih in skalah. Izdelke odlikujejo inovativne rešitve ter visoka vzdržljivost in zanesljivost, zato so pozorni na najvišjo kakovost. Obsežna ponudba La Sportiva na 8a.si pomeni veliko izbiro in čim bolj enostavno nakupovanje.

Zgodovina blagovne znamke La Sportiva

Poslanstvo blagovne znamke je zagotavljati tehnične izdelke vrhunske kakovosti za raziskovanje gora in preživljanje prostega časa v naravi. Že skoraj stoletje vsem navdušencem na prostem ponuja inovativno obutev in oblačila, s katerimi lahko dosežejo še višje in dlje. Blagovna znamka La Sportiva prihaja iz majhnega gorskega mesta in temelji na ljudeh, ki že več generacij izpopolnjujejo vsako podrobnost zaporednih generacij gorskih čevljev, bodisi za pohodnike, profesionalne plezalce ali himalajske alpiniste. Kljub mednarodnemu obsegu ima podjetje še vedno majhno tovarno z 250 zaposlenimi v Italiji, v kraju Ziano di Fiemme v osrčju Dolomitov. To je resničen pojav med najbolj znanimi blagovnimi znamkami na svetu. La Sportiva ima podružnico tudi v Ameriki, v ZDA. Kljub tako širokemu dosegu blagovna znamka ni izgubila svoje pristnosti in izvirnih konceptov. Nenehno išče nove rešitve, ne le pri opremi za plezanje in pohodništvo, temveč tudi pri opremi za tek na smučeh in alpinizem. Iz proizvajalca, znanega predvsem po gorski obutvi, je postala blagovna znamka, ki ponuja celovito paleto izdelkov za vse ljubitelje gora, ki se ukvarjajo z različnimi dejavnostmi tako poleti kot pozimi.